Okuma ve Yazma Öğreniyorum

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 220.7 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Zooba Quarks
Okuma ve Yazma Öğreniyorum, çocuklarınızın eğitimi konusunda kaliteli içerikler sunan bir mobil uygulamadır.

Harfleri ve rakamları üzerinde parmağınızı hareket ettirerek, kalemle yazar gibi yazacağınız Okuma ve Yazma Öğreniyorum mobil uygulaması IOS  cihazınızda okula yeni başlayan çocuklarınız için faydalı olacaktır. Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanmış öğrenme yöntemleriyle yazı yazmayı çocuklarınıza dünyanın alanında en uzman uygulaması sayesinde öğretebilirsiniz. 

Büyük ve küçük harfler, tüm alfabeyi çocuğunuza yazdırarak öğretin. Bilimsel yöntemlerle hazırlanmış bu uygulama sayesinde çocuğunuz henüz okul çağı gelmeden harfleri okuyup yazabilir. Tüm harfler aynı zamanda İngilizce seslendirmeleriyle birlikte çocuklarınıza farklı bir dil konusunda da yararlı olacaktır. Çocuğunuz hem okuma yazma hem de İngilizce'yi birlikte öğrenebilecekler. Üstelik tamamen ücretsiz ve bilimsel yöntemler eşliğinde hepsine sahip olacaklar. 

Tüm harfler ve rakamlar bir arada bulunuyor. Çocuğunuz hem harfleri hem rakamları İngilizce okunuşlarıyla birlikte okumayı ve yazmayı işin uzmanı Yazmayı Öğreniyorum uygulamasından öğrensin, okula başladığında arkadaşlarından bir adım önde olsunlar. Anneler ve babalar, çocuğunuza oyun oynatmak dışında tablet ve telefonlarınızda onların bilişsel zekasını ve öğrenme kabiliyetlerini geliştirmede faydalı uygulamalar da sunabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Okuma ve Yazma Öğreniyorum indir